Feyza Makina Bilişim Teknolojileri Kağıt İthalat İhracat Ticaret Anonim Şirketi 2009 yılında kurulmuş olup, 12 yıldır sektörde faaliyet göstermiş olmasına rağmen 25 yıllık iş tecrübesi ile verdiği hizmetlerle tanınarak, öncü kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Faaliyet alanı Makine Satışı ve Kağıt imalatı ve sarf malzeme ürün satış olması nedeniyle; sektörde kopyalama sistemleri, 
geniş medya içeriğine ihtiyaç duyulduğundan bu konuda atılım yaparak, Türkiye bazında dünya lideri olan, sektörde önderliğini kanıtlamış Forni, Feyjet ve Foldjet ile birlikte “Çözüm ortaklığı” konusunda satış ve servis hizmetleri vermektedir.

Firmamız sektördeki deneyimini Dijital Baskı Teknolojileri ve Medya alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, sahip olduğu bilgi, birikim, tecrübe ile müşterilerine hızlı ve akıcı çözümlerle hizmet sunmaktadır.

feyzabilisim.com. web sitemizde satış, servis ve desteğini verdiğimiz geniş ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.Tarafınıza en iyi hizmet ve desteği; 
amatör ruhumuzla taşıyor ve profesyonel iş anlayışımızla dünya markalarının “çözüm ortağı” olduğumuzu iş bu vesile ile bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla

Osman CİVE

Yönetim Kurulu Başkanı

Feyza Makina Bilişim Teknolojileri Kağıt İth. İhr. Tic. A.Ş.