Vizyon

Bireysel  ve kurumsal  gelişimi her zaman destekleyen  aynı zamanda çevrenin ve doğal kaynakların korunması hassasiyeti gözeten, yeniliklere açık uzman kadrosuyla ülkemizin  dijital kopyalama  ve reklam sektöründe söz  sahibi olmak ve sektöründe global oyuncu olarak, müşterilerimize olduğu kadar işimizin doğasında var olan sorumluluklarımızın farkındayız

 

Misyon
Feyza Makina Bilişim Teknolojileri Kağıt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak dijital kopyalama ve reklam sektörüne yön veren Ar-Ge  çalışmaları ve teknolojik  donanımı ve tecrübeli çalışanlarıyla  müşterilerine daima  en iyisini  sunmak için çalışır. Stratejimiz teknolojik liderliğimizi ve lider pozisyonumuzu daha ileriye götürmektir.

Değerlerimiz
Bizim sermayemiz  bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımızı  ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim ve satış için çaba sarf etmektir.

Yenilikçilik
Biz çok iştahlıyız, çok hevesliyiz.  Elimizdekilerle bir türlü yetinemiyoruz. Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli izliyor, inceliyor, uyguluyor, geliştiriyoruz. Bunu bir alışkanlık haline getiriyoruz.  Biz yenilikçi olmayı çok seviyoruz.


Güven
Biz insanımızı eğitiyoruz, onlara çalışırken en ihtiyaç duyacakları bilgiyi A” dan Z” ye öğretip bütün çalışanlarımızı yetkin birer profesyonel haline getiriyoruz. Bu nedenle biz bütün çalışanlarımıza güveniyoruz. Amacımız kalifiye elemanlar ile çalışmak ve profesyonel açıdan ilerlemesini sağlamaktır.

Saygılarımızla

Feyza Makina Bilişim Teknolojileri Kağıt İthalat İhracat Ticaret Anonim Şirketi